spektakl uliczny L' ESTRADA

PREMIERA  LIPIEC 2019!

Najnowszy uliczny spektakl TNW, którego tytuł nawiązuje do klasyki światowego kina filmu Federico Felliniego  "La Strada"  jest symbolicznym ukłonem w kierunku wielkiego reżysera, którego twórczość korzeniami sięgała cyrku i teatru ulicznego.

 „L’Estrada” jest także bezpośrednim jak i alegorycznym odniesieniem charakteryzującym miejsce, w którym dzieje się tytułowa estrada czyli na ulicy. L’Estrada naszego teatru to niebanalna kompilacja etiud estradowych wkomponowanych w pejzaż ulicy. Podczas spektaklu pojawią się postacie rodem z variette, z tv show, z cyrku osobliwości oraz z pobliskiego sklepu, którego nazwy nie ujawnimy. Pojawi się połykacz balonów, magik, żongler-monocyklista, mim, który nic nie powie (choćby go nawet przypiekać ogniem). A także - będzie tam balet, hula hop, znikanie osób (w tym także ich portfeli), strzelanie z łuku oraz najmniejszy człowiek na świecie.

Cokolwiek się zdarzy będziecie o tym długo pamiętać. Wszystko okraszone olbrzymią dawką humoru oraz improwizacji charakteryzującą działania naszego teatru ulicznego. Tylko na tej jedynej niebywałej L’Estradzie - na estradzie, której sceną jest Wasza ulica.