WIECZÓR BARDZO KOMEDIOWY

Komediowy spektakl dla dorosłych w konwencji kabaretu - kalejdoskop komicznych scen, wątków i skeczy. To min. spotkanie z mistrzem magii, który ma trzy ręce. To mistrzowska  partytura dyrygenta w wykonaniu orkiestry stworzonej z publiczności. To zestaw parodii słynnych scen filmowych. To pełen napięcia napad na bank w wykonaniu najmniejszego człowieka na świecie. To policyjne akcje, w trakcie których grad kul zmienia się w salwy śmiechu.

To program z olbrzymią dawką humoru i rozrywki.

 

Nagrody, które otrzymaliśmy za ten program:

NAGRODA SPECJALNA Prezydenta Miasta Odessy/Ukraina na III Międzynarodowym Festiwalu "Komediada" 2013
NAGRODA ZESPOŁOWA na Festiwalu Słodkobłękity w Zgierzu 2011
2 MIEJSCE na Turnieju Łgarzy w Bogatyni 2009
2 NAGRODA na Festiwalu Sztuk Niesfornych 2012
2 MIEJSCE NA VII SOFFT 2013
GRAND PRIX na Festiwalu Skeczu w Warszawie 2007
GRAND PRIX na Przeglądzie Regionalnym FAMA 2010 we Wrocławiu

 

INTELIGENCJA POŁĄCZONA Z CUDOWNYM POCZUCIEM HUMORU. PRZYKŁAD TEATRU TOTALNIE ENERGETYCZNEGO - CUKIERKOWEGO WRĘCZ W FORMIE, NIEZWYKLE INTELIGENTNEGO W PRZEKAZIE.

Dawno nie natrafiłam w teatrze na pantomimę tak przemyślaną, nie doszukałam się w niej najmniejszego nawet zgrzytu w konstrukcji poszczególnych etiud. Grupa Winegret ma niewątpliwy dryg do trafnych puent - uniwersalny, docierający do najwybredniejszych żart łączy z ciekawymi rozwiązaniami scenicznymi. Na dodatek są to pomysły proste i w swojej prostocie genialne. A co najważniejsze - mądre, ale nie przeintelektualizowane.

Urzekł mnie również sposób animacji rekwizytów. Obecność aktorów na scenie była wręcz niezauważalna, dyskretna - gdy etiuda bazowała na animacji przedmiotów, natomiast w etiudach czysto aktorskich dali prawdziwy popis warsztatu. Nie kryjąc zachwytu, muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z aktorstwem tak bezpretensjonalnym i wdzięcznym.

Recenzja z Festiwalu Słodkobłękity

Trailer

Skecz z programu Wieczór Bardzo Komediowy

Skecz z programu Wieczór Bardzo Komediowy